Harapașcu Denis, elev în clasa a 4-a B
Locul 1
Campionatul Național de Polo categoria U12
Câștigat în cadrul clubului Partizan Polo Team
Harapașcu Denis, elev în clasa a 4-a B
Locul 1
Campionatul Național de Polo categoria U12
Câștigat în cadrul clubului Partizan Polo Team
Cu multe emoții, elevii clasei a IV-a A și-au luat rămas bun de la anii de școală primară.
Au încheiat o etapă frumoasă din viața de școlar și pășesc cu încredere și speranță spre gimnaziu, pastrând în suflet amintirile frumoase a primilor ani de școală.
Dragi elevi de clasa a VIII-a,
Vă dorim mult succes la examenul de Evaluare Națională! Aveți încredere în voi și în tot ceea ce ați învățat până acum. Fiți calmi, concentrați și dați tot ce aveți mai bun. Munca, perseverența și ambiția voastră vor fi răsplătite.
Multă baftă, inspirație și rezultate excelente!