Dragi elevi de clasa a VIII-a,
Vă dorim mult succes la examenul de Evaluare Națională! Aveți încredere în voi și în tot ceea ce ați învățat până acum. Fiți calmi, concentrați și dați tot ce aveți mai bun. Munca, perseverența și ambiția voastră vor fi răsplătite.
Multă baftă, inspirație și rezultate excelente!