Cu emoție în glas și zâmbete pe buze, elevii clasei a IV- a B au marcat finalul ciclului primar printr- o serbare școlară,
" Rămas bun, clasele primare!"
Sala de clasă a fost plină de amintiri și emoții, iar scenetele amuzante și cântecele vesele au marcat acest moment unic.



